NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Sofy do salonu Made in Italy

2018-06-18 08:09:41

Niezależnie  od tego jaką salon ma powierzchnię powinien być przestronny - tak po prostu nie przeładowany meblami, a jego centralne miejsce powinno być  zarezerwowane dla mebla wypoczynkowego  - wygodnego, dopasowanego do upodobań użytkownika i wolnej do zagospodarowania przestrzeni.

W salonach przestronnych sofy ustawiane są z reguły na środku salonu przez co doskonale integrują się z otoczeniem tworząc atmosferę dyskretnego luksusu i elegancji.

A skoro mowa o luksusowych sofach to dobrym na to przykładem są modele sof z linii oryginalnych włoskich rozwiązań LUXURY ITALIAN FURNITURE od SOFA4YOU.COM. Wszystkie modele sof są niezwykle eleganckie, pełne gracji i szyku, nie przeładowane nadmiarem ozdobników, proste a ich forma jest  powściągliwa, czysta, czytelna. O ich wysokiej jakości świadczy przede wszystkim wzornictwo, funkcjonale rozwiązania i najwyższej jakości tapicerki – skóry naturalnej  lub wysokogatunkowej tkaniny.

Sofy by SOFA 4YOU.COM  składają się od kilku do kilkunastu modułowych elementów, o różnym przeznaczeniu. I tu  SOFA4YOU.COM przygotowała dla swoich klientów udogodnienie. Wybierając dany model sofy można skorzystać z gotowych, zaproponowanych przez markę układów lub skorzystać z konfiguratora modułów i stworzyć mebel według własnej koncepcji. Ta możliwość wyboru dotyczy pełnej oferty mebli sygnowanych SOFA4YOU.COM. Może to być sofa wolnostojąca dwu lub trzy-osobowa, może to być sofa z dostawioną leżanką- szezlongiem, jak i stworzony układ w kształcie litery "L" narożnikowy albo w podkowę. 

Oferta mebli SOFA4YOUCOM kierowana jest do do klientów świadomych, oczekujących dobrych wzorniczo, dobrych jakościowo  i ekskluzywnych z najwyższej półki rozwiązań.
 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: